Çalışma Saatleri Pazartesi - Cuma : 09:00 - 19:00 Hafta sonu : 09:00 - 13:00
İletişim Ege Bölge Bayiliği +90 544 304 8646
Email mail@kisiselyazilim.com

► Neden ProgeCAD 2018 ?

progeCAD, intelliCAD 8.x, tarafından desteklenmektedir. AutoCAD uyumlu olup öğrenme gereksinimi yoktur. Arayüz, komut ve foksiyonlar AutoCAD benzeri 2D/3D CAD yazılımıdır. progeCAD AutoCAD  DWG dosylarını AutoCAD 2.5′ den AutoCAD 2018′ e kadar açabilir, değişiklik yapabilirsiniz.
AECMCAD ve tüm jenerik CAD kullanımı için en iyi çözüm.

progeCAD 2018 DWG açabilen ilk alternatif CAD yazılımıdır. Windows 10 uyumludur!

progeCAD 3D Export özelliğine sahip tek DWG CAD uygulamasıdır!

progeCAD‘s progeCAD orjinal dosya formatı DWG dir ve AutoCAD® ile tam uyumluludur. Hiçbir dönüştürme işlemi yapmaksızın ve yapılan çalışmanın hiçbir kayba uğramamaksızın çalışmanızı sağlar.  progeCAD DWG and DXF formatında dsoyaları kaydetmenize izin vermektedir. progeCAD AutoCAD arayüz, AutoCAD komutlarına, AutoCAD menu ve iconlarına  sahiptir.

progeCAD Professional genel kullanım alanları 2D ve 3D tasarım bağlamında CAD field & concept sketch, electrical schematics, building construction, AEC architectural, civil, structural, mechanical ve industrial engineering, carpentry RFI & as con drawings, MCAD mechanical layout, home kitchen & bath floor plan, property survey & landscape drawing to AS/NZ1100 ANSI DIN and ISO standardlarına uygundur. progeCAD PDF export, 3D PDF Export, Google Eart 3D modelleme, XREF & DWG block kütüphane yönetimi, VBA & AutoLISP, C++ programlama ve SHX font eklentileri ile AutoCAD-Stil komut satırı kullanmakta. progeCAD CAD AutoCAD® LT veya diğer CAD uygulamalarından daha çok işlevsellik sağlamaktadır ve bunu da AutoCAD®, ArchiCAD ve Microstation ürünlerine kıyasla çok çok uygun fiyatlara sunmaktadır.

Yeni Muhteşem Özellikler:
3D PDF Export, EasyArch 3D, Tables, Hatch Trim, Dynamic Blocks Grip editing ve daha fazlası…

Deneme sürümünü indirebilir ve FULL VERSİYONU ‘u ÜCRETSİZ kısıtlamasız 30 gün boyunca inceleyebilirsiniz.

Yeni lisanslar 1 ay ücretsiz TSL2 desteği almanızı sağlamaktadır (sınırsız güncelleme ve sürüm yükseltme TSL1 desteğini de içermektedir).